Šrotovné na O2 eKasa

Radek Hemelík
29.06.2017 10:01:00

Naletěli jste O2 a pořídili si jejich předraženou a nepoužitelnou O2 eKasu? Nebo jste pořídili jinou pokladnu, která Vám nevyhovuje?

Pak jste zde správně. Protože se nám ozývá obrovské množství zákazníků, kteří si pořádili zřejmě pod tlakem obchodníků nevyhovující kasu, nebo kasu s neúměrně vysokými poplatky (ať už měsíční poplatky za provoz, nebo - jako o O2 i za to, že zvednou telefon na nefungující podpoře).

Vyberte si z následujících situací - nabídneme Vám řešení, jak z toho.

Pořídli jsme O2 eKasu:

 • Zařízení od Vás odebereme na protiúčet (pouze zdroj a samotnou pokladnu - levný tablet ve stojánku)
 • Tiskárnu si ponechte, to je jediné použitelné a dobré zařízení, které Vám v O2 dali. Bude se Vám hodit k naší pokladně
 • Licenci na naší pokladnu Bar a Restaurace FULL Vám poskytneme zcela ZDARMA za odpis staré pokladny  a to na jeden rok (hodnota 2590Kč)
 • Pokud nemáte PC (stačí jakýkoliv počítač s Windows, který doma najdete), můžete si jej u nás objednat (sestavy již od 2000Kč).

Pořídili jsme jinou pokladnu běžící na systému Android:

 • Zařízení od Vás odebereme na protiúčet (pouze zdroj a samotnou pokladnu - levný tablet ve stojánku)
 • Tiskárnu si ponechte, to je jediné použitelné a dobré zařízení, které Vám v O2 dali. Bude se Vám hodit k naší pokladně
 • Licenci na naší pokladnu Bar a Restaurace FULL Vám poskytneme  se slevou 50-100% za odpis staré pokladny  a to na jeden rok (hodnota 2590Kč). Odpisovou hodnotu posoudíme dle konkrétního typu tabletu
 • Pokud nemáte PC (stačí jakýkoliv počítač s Windows, který doma najdete), můžete si jej u nás objednat (sestavy již od 2000Kč).

Pořídili jsme jinou pokladnu běžící na systému Windows:

 • Celé zařízení můžete použít pro naši pokladnu, není tedy nutné měnit hardware.
 • Náš software Bar a Restaurace FULL Vám poskytneme za naši běžnou cenu (2590Kč/ročně, bez jakýchkoliv měsíčních poplatků)
 • Pokladnu Vám bezplatně na dálku, nebo u nás ve firmě přeměníme na naši. Pokud byste zařízení posílali k nám, platíte jen poštovné směrem k nám. O zbytek se postaráme my.
 • Pokud Vám vyhovuje levnější řešení a máte od dodavatele pokladu dotykovou, je možné se individuálně domluvit na protiúčtu a podle posouzené hodnoty byste získali naše řešení bezplatně, nebo i dokonce s kompenzací rozdílů hodnot.

Výhody naší pokladny proti všem ostatním:

 1. Jen naše jediná pokladna funguje i na Windows XP a nižších! Používáme k tomu zprostředkovatelský EET server, na který se pokladny spojují a přes něj se teprve komunikuje s Finanční správou. Je to proto, že stará Windows nepodporují nový bezpečnostní komunikační protokol a je potřeba tuto funkcionalitu zajistit na naší straně. V ČR se stále v provozech používá až 80% počítačů běžících právě na Windows XP.
 2. Naše pokladna má jedinou roční platbu a dále již nevybíráme žádné měsíční poplatky!
 3. Veškeré aktualizace jsou u nás vždycky zdarma (dokonce i pro demoverze). Je lepší mít nové verze, než staré, tak proč to zpoplatňovat? Tuto politiku firem neuznáváme a proto u nás nikdy za aktualizace neplatíte.
 4. Zákaznická podpora je u nás zdarma. Telefonicky jsme Vám k dispozici v našem call center v pracovních dnech mezi 10-18 hodinou, operativně je technik k dispozici na mobilu téměř nonstop. Na e-mailu slouží podpora nonstop a dotazy zpracovává více operátorů najednou z více míst, takže se Vám odpovědi dostává celkem rychle.
 5. Pokud si s něčím nevíte rady, například s nastavením, nebo aktivací - je možné si domluvit bezplatně dálkové připojení našeho technika, který Vám vše na dálku nastaví a případně i po telefonu ochotně vysvětlí.
 6. Chcete si naší pokladnu nejprve pořádně vyzkoušet, nebo nastavit přímo v plné verzi? Jen u nás Vám rádi poskytneme bezplatně aktivační klíč na plnou verzi na dobu 7 dní. Pokud by Vám to nestačilo, je možné bezplatně prodlužovat po týdnech až na dobu jednoho měsíce. Uvidíte tak pokladnu přímo naplno tak, jako byste ji již koupili.
 7. Pokud jste v dosahu našich obchodníků, rádi Vám pokladnu předvedeme osobně na našem notebooku, kdy Vám můžeme na následné zkoušení rovnou aktivovat zkušební období i na Vašem PC.

Máte zájem? Kontaktujte nás telefonicky na: 4111 90 111, e-mailem na helpdesk@mysoft.cz, nebo rovnou můžete objednávat zde.

Průměrné hodnocení: 5 (1 hlas)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.